کادو روز پدر و هدیه روز مرد با چند پیشنهاد ویژه برای انتخاب

کادو روز پدر و هدیه روز مرد با این جمله آغاز میشود «بابا، چی دوست داری برات کادو بگیرم؟» معمولا چنین جوابی می‌‌شنوید: «بابا جون من چیزی لازم ندارم. پولاتو پس‌انداز کن». با این حال اگر شما هم دوست دارید یک هدیه برای پدر خود بخرید و احتمال شنیدن چنین جوابی را می‌دهید، ما در میناکار پیشنهاد ویژه ای برای شما داریم.

صنایع دستی خاتم کاری کادور روز پدر

سطوح بیرونی این ست صنایع دستی با تزیینات خاتم  آراسته شده تا اثری نفیس و فاخر ساخته شود. تضاد رنگی بکار گرفته شده و تیره روشن شدن نقوش و جلای طلایی نقوش ایجاد شده با مفتول های برنجی، شکوهی بسیار به اثر بخشیده است.

استفاده از این مجموعه خاتم کاری با همدیگر می تواند ترکیبی زیبا،  کلاسیک و اصیل در محیط ایجاد نماید.

خاتم کاری کادور روز پدر

پدر تکیه گاه مطمئنی برای فرزندان است ، پدر سراسر عشق و ایثار و فداکاری است ، گر چه می گویند بهشت زیر پای مادران است اما پدر نیز مانند مادر از شان و منزلت بالایی برخوردار است و بهشت در دستان پر از زحمت اوست.

روز پدر بهترین زمان برای زدن بوسه بر دستان زحمت کش نان آور خانه و تکریم مقام والای اوست . فرقی نمی کند پدرتان چه جایگاهی در جامعه داشته باشد ، هیچ گاه منزلت پدرتان را نادیده نگیرید و همیشه به او افتخار کنید.

در این روز عزیز می توانید هدیه هایی برای پدر و یا همسرتان تهیه کنید . در این بخش از سایت میناکار شما را راهنمایی می کنیم تا بتوانید به راحتی یک هدیه برای پدر و یا همسرتان تهیه کنید.

ایده هایی برای خرید کادو و هدیه روز پدر

هدیه مناسبت روز پدر

صنایع دستی ایران با توجه به زیبایی، کارایی، مقبولیت و مطلوبیت جهانی، تنوع بی نظیر و همچنین تولید داخل توسط صنعتگران هنرمند و توانمند ایرانی، همیشه به عنوان گزینه اصلی برای کادو روز پدر است.

صنایع دستی همچنین مورد توجه تمامی اقشار و آحاد جامعه بوده است اعم از فردی، سازمانی و … و بر این اساس تولید کنندگان هنرمند این دیار نیز سعی در طراحی و تولید محصولاتی متناسب با نیاز این ایام و اعیاد نموده اند.

به عنوان نمونه می توان از سری محصولات زیبای خاتم کاری انواع ست های مدیریتی خاتم شامل قلمدان ، جاکارتی ، خودکار و خودنویس خاتم و … اشاره نمود و یا انواع پوشش های زیبای سنتی و اصیل را نام برد.

هدیه روز پدر صنایع دستی

هدیه ویژه و کادو روز پدر شوهر

انتخاب هدایای ویژه روز پدر شوهر از مجموعه هدایای صنایع دستی انتخابی ایده آل و جذاب خواهد بود چه اینکه سایت میناکار با فراهم نمودن پکیج های متنوع و زیبا از مجموعه ای از محصولات متنوع و کاربردی شامل نفیس ترین محصولات صنایع دستی در کنار محصولات الکترونیکی، چرمی، دیوان شعرا و یا نفیس ترین ست های مدیریتی و کاربردی نظیر جاقلمی، جاکارتی و ملزومات اداری، امر انتخاب و تهیه هدیه روز پدر را جذاب و آسان و هموار نموده است.

محصولات Vip وی آی پی، بسته های اقتصادی و انواع پیشنهادهای جذاب موجود دغدغه خاطر شما را برای این امر مهم برطرف خواهد ساخت و شادمانی و ثبت خاطره ای شیرین را برای شما و پدران شوهران گرامی به ارمغان خواهد آورد.

کادو برای روز پدر چی درست کنم هدیه روز پدر کاردستی

کودکان شما که می خواهند برای پدرشان هدیه درست کنند اینجا چندین مدل هدیه روز پدر برای شما قرار داده ایم

 1. یک کارت تبریک خاص بسازید. با استفاده از چند رنگ مقوا و کمی سلیقه به خرج دادن می توانید کارت تبریکی به شکل پیراهن و کروات مردانه درست کنید و برای روز پدر به پدرتان هدیه دهید.
 2. اگر همیشه سیم شارژر و یا هندزفری گوشی پدرتون در هم گیر می کند و چند دقیقه وقتش را می گیرد، شما می توانید با استفاده از یک تکه چرم و یا پارچه ضخیم یک جاسیمی کادو روز مرد درست کنید.
 3. خب برای پدرهای اهل ساخت و ساز می توانید یک کیسه درست کنید تا برای جابجایی الوارهایی که برای تعمیرات خانه کاربرد دارد، راحت تر باشند.
 4. آیا پدرتان لیوان زردرنگش را با بقیه لیوان ها اشتبه می گیرد؟ خب شما می توانید با نقاشی کردن یک سیبیل با مزه روی ماگ پدر، آن را از دیگر ماگ ها متمایز کنید.
 5. برای پدرها اکثرا کنترل تلویزیون را تو دست دارند و اختیار کانالها با آنهاست، هدیه مناسب می توانید ساختن کوکی های با مزه به شکل ریموت کنترل باشد تا هم سورپرایز شوند و هم بخندند.
 6. با استفاده از تکه ای برزنت و دوختن هر ۳سانتی متر از آن می توانید یک جا ابزاری خوب و مفید برای پدرتان بسازید. زیر هر قسمت را با ماژیک مخصوص پارچه شماره آچار را نیز بنویسید تا استفاده از آن آسان تر شود.
 7. جاعینکی متفاوت بسازید. کروات قدیمی بی استفاده پدرتان را بردارید و از قسمت باریک بالای آن بر ور ی پایین کروات تا کنید و با چسب حرارتی بچسبانید. از قسمت ز اویه دار پایین کروات برای در جاعینکی استفاده کنید و یک هدیه متفاوت برای روز پدر آماده کنید.
 8. دفعه دیگر که پدرتان خواست پیراهن مردانه قدیمی اش را بیرون بیندازد، شما از آن استفاده مفید کنید. ابتدا دکمه های پیراهن را ببندید و آن را کاملا اتو کنید. سپس، هر پیراهن را بصورتی که قسمت دکمه دار آن جلو بیفتد روی کوسن ها بکشید و پدرتان را با این هدیه به خنده بیندازید.
 9. جاشارژی متمایز. برای اینکه سیم شارژرهای مختلف وسایل پدرتان در هم گیر نکند راه جدید پیدا کنید. یک جعبه کفش قدیمی را در خانه پیدا کنید. آن را تمیز کنید و با اندازه گیری، کاغزذ کادوی زیبایی رو و داخل آن بکشید. سپس از یک سمت جعبه کفش با اندازه گیری ۴ عدد سوراخ به قطر ۲ سانتی متر ایجاد کنید. از یک الکتریکی یک عدد سه راهی بخرید و آن را در جعبه تعبیه کنید. حالا جاشارژی تمیز و مرتبی دارید.

هدیه ای خاص برای روز مرد

و اما هدیه ای خاص برای روز مرد چیزی نیست جز انتخاب یکی از صنایع دستی اصفهان، همه ما در طول زندگی خود تعداد زیادی هدیه از تعداد زیادی آدم مختلف دریافت می کنیم. بعضی از این هدیه ها ما را خوشحال و سورپرایز می کند و بعضی از آنها چنگی به دل نخواهد زد! اما تنها خاطره تعداد انگشت شماری از آنها برای همیشه در ذهن و جان ما باقی خواهد ماند و آنها هدیه های خاص هستند.

اما چه چیزی باعث می شود که یک هدیه خاص می شود و هدیه دیگر معمولی؟! بعضی از هدیه ها ممکن است ما را در لحظه خوشحال و شاد نماید ولی هدیه ای بیادماندنی نخواهد شد و یا هدیه ای خاطره ساز نخواهد بود.

بنظر می رسد که اصلاً نمی توان دلیل عمومی و همگانی برای این اتفاق پیدا کرد و بیشتر دلایل ممکن است جنبه های شخصی داشته باشند. ولی بصورت کلی می توان گفت محصولاتی که دارای ویژگی های خاص و منحصر به فرد هستند، می توانند گزینه های مناسبی برای تهیه یک کادوی خاص بحساب آیند.

محصولاتی که براحتی در هر کجا پیدا نخواهند شد و افراد کمی شانس داشتن یکی از آنها را خواهند داشت. هدیه هایی که برای شخص مورد نظر سفارشی سازی شده باشند و تولید آنها اختصاصی انجام شده باشد نیز می توانند در لیست کادوهای خاص و منحصر به فرد قرار بگیرند.

 • کادو روز پدر
 • بهترين کادو روز پدر با نمد
 • ایده هایی برای هدیه روز پدر
 • کادوی ارزان روز مرد
 • هدیه روز پدر دیجی کالا
 • کادو برای پدر و مادر
 • هدیه روز مرد برای نامزد

One thought on “کادو روز پدر و هدیه روز مرد با چند پیشنهاد ویژه برای انتخاب

 1. علیرضا میگوید:

  سابق بر این بود که پدرها در مقابل تکنولوژی مقاومت می‌کردند. حالا نود درصدشان در گروه‌های تلگرامی عضو هستند و با بقیه اعضای خانواده از طریق گوشی‌های موبایل‌شان معاشرت می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *