هدایای تبلیغاتی صنایع دستی خاص هدیه تبلیغاتی نفیس مدیریتی

هدایای تبلیغاتی خاص صنایع دستی بهترین و خاص ترین نوع هدیه تبلیغاتی میباشد که شما میتوانید از ان استفاده نمایید.

پیدا کردن محصول تبلیغاتی متناسب نیازهای سفارشی شما همیشه یک فرآیند ساده و آسان نیست. در حالی که حواس اغلب مشتریان معطوف به هدایای معمول و عرف بازار است، بخش مروبط به هدایای تبلیغاتی خاص، اغلب کمتر مورد توجه قرار می گیرد.

اگر فقط یک راه مطمئن برای بازاریابی شرکت و بیزینس شما وجود داشته باشد آن هم استفاده از هدایای تبلیغاتی خاص است

این در صورتی است که اثرگذاری و اثربخشی ویژه ای در این تیپ هدایا وجود دارد. ما معتقدیم که هر سفارش باید با توجه به جزئیات نیاز مشتریان مورد توجه قرار گیرد، بخصوص اگر پای هدایای خاص از بهترین مارک ها برای مشتریان ویژه در میان باشد.

نمونه هدیه تبلیغات

هدایای تبلیغاتی خاص صنایع دستی نفیس

هدیه تبلیغاتی خاص معمولا لوکس و نفیس بوده و دارای ارزش مادی و معنوی بالایی هستند و با بسته بندی ویژه و شیک ارائه شده و به خوبی تاثیر پیام و داستان برند شما را در ذهن مشتری ماندگار می کنند و باعث پایبندی بیشتر مشتریان سودآور به برند شما می شوند.

سایت میناکار برای عرضه متفاوت هدایای تبلیغاتی نفیس دست ساز و ارایه‌ی محصولات صنایع دستی شهرهای مختلف در قالب جدید و بسته بندی های فاخر تاسیس شده‌ است.

گر خواهی نشوی همرنگ با هدایای تبلیغاتی خاص رسوای جماعت شو

در طراحی این محصولات سعی شده تا فرهنگ و هنر دیرین و فاخر ایرانیان در قالبی نفیس ارائه شود. تلاش ما در حوزه تولید هدایا و محصولات فرهنگی هنری، عرضه بسته‌هایی با ایده‌هایی خلاق و متفاوت، حمایت از تولیدات داخلی و گشودن افقی تازه در بازار هدایایی تبلیغاتی نفیس بوده است.

محصولات تولید شده در این مجموعه، علاوه بر بسته بندی‌های فاخر، دارای شناسنامه‌ای دو زبانه در خصوص مراحل تولید هر محصول است.

هدایای تبلیغاتی صنایع دستی

گاهی برای مراسم و جلسات خاص ، بخصوص برای مواقعی که میزبان میهمانان خارجی یا وزرا و مدیران عالی رتبه هستید ، استفاده از هدایای تبلیغاتی خاص و شیک و ارزشمند ، از طرفی کلاس کاری شما را حفظ می نماید و از طرف دیگر تبلیغ برای برند شما می باشد .

هدایای تبلیغاتی خاص می تواند شامل هدیه های مانند انواع ست مدیریتی خاص و گرانبها، خوکار تبلیغاتی لوکس، هدایای الکترونیک خاص و لوکس، قلم کلکسیونی، کتب نفیس تبلیغاتی، انواع جعبه نفیس تبلیغاتی و …

 تبلیغاتی خاص هنری

هدیه و هدایای تبلیغاتی خاص و نفیس صنایع دستی

تهیه و تامین هدایای صنایع دستی سازمان ها، ادارات، شرکت ها و موسسات قابل استفاده برای همایش ها و سمینارها، جشنواره ها و مسابقات در کوتاهترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت

شما می توانید زیباترین محصولات تبلیغاتی شامل انواع هدایای تبلیغاتی خاص را بخش فروشگاه صنایع دستی مینا کار سفارش دهید و در جهت بهبودی کسب و کار خود استفاده نمایید.

خاص باشید همه هدیه تبلیغاتی را دوست دارند

شرکت هدایای تبلیغاتی میناکار ارائه دهنده انواع هدایای تبلیغاتی با بیش از چندین دهه سابقه و جلب اطمینان مشتریان خود توانسته است جایگاه خوبی را در حیطه تبلیغاتی و امور مربوط به هدایای تبلیغاتی خاص صنایع دستی برای خود رقم بزند.

هدایای تبلیغاتی نفیس صنایع دستی

تاریخچه استفاده از هدایای تبلیغاتی

محصولات تبلیغاتی مدتهاست که در بسیاری از صنایع، به عنوان یکی از روش‌های اصلی بازاریابی استفاده می‌شوند. در گذشته از این هدایای برای افزایش آگاهی و محبوبیت برند استفاده می‌شد.

اما امروزه، اداره یک کسب ‌و کار بدون استفاده از هدایای تبلیغاتی تا حدودی غیرقابل تصور است. چرا که مشاغل برای موفقیت خود به نفوذ در بین مشتریان نیاز دارند. اما تاریخچه استفاده از هدایای تبلیغاتی به کجا باز می‌گردد؟ چگونه اولین بار به ذهن بشر خطور کرد که از این محصولات استفاده کند؟ آیا این هدایا همیشه برای اهداف تبلیغاتی مورد استفاده قرار می‌گرفتند؟

هدایای تبلیغات متفاوت

تاریخچه استفاده از هدایای تبلیغاتی داستان فوق‌العاده‌ای دارد و باعث شده تا بسیاری از افراد از آن الهام بگیرند. در این مقاله قصد داریم شما را بیشتر با این تاریخچه آشنا کنیم.

سابقه استفاده از هدایای تبلیغاتی خاص

در ابتدا از محصولات تبلیغاتی با هدف معرفی یک برند خاص استفاده نمی‌شد. در آن زمان هیچ کس به دنبال کشف روشی نبود که به کمک آن بتواند رشد درآمد در آینده را تضمین کند.

به نظر می‌رسد که حداقل در آن سال‌های اولیه، این روش یک نوع استراتژی بازاریابی برای محصول نبود. این نوع کالاها برای اولین بار در طی انتخابات ریاست جمهوری در ایالات متحده استفاده شدند. اما پس از برگزاری این انتخابات، محصولات تبلیغاتی به یک روش واقعی برای بازاریابی تبدیل شدند.

صنایع دستی خاص

نبوغ بازاریابی در اوهایو

از هدایای تبلیغاتی برای اولین بار در اوهایو جهت معرفی یک برند خاص استفاده شد. جاسپر میک که یک روزنامه‌نگار پرشور بود، اولین محصول تبلیغاتی مدرن یعنی کیف تبلیغاتی را وارد جریان‌ها و استراتژی‌های بازاریابی کرده و به نوعی موسس این صنعت بزرگ شد.

اما چگونه به ذهن مردی که یک روزنامه را اداره می‌کرد خطور کرد که از این روش استفاده کند؟ او ایده خلق این محصول را از کودکانی گرفت که پس از رسیدن به خانه، کتاب‌های خود را همه جا پخش می‌کردند. در آن زمان کیف یک محصول ضروری نبود. با این حال میک پتانسیل بالایی را در این رفتار کودکان دید.

او به دنبال افزایش درآمد خود به روشی به غیر از چاپ روزنامه بود و به این ایده رسید که می‌تواند در تاریخچه استفاده از هدایای تبلیغاتی تاثیر بگذارد. او با دوست خود آقای کانتول که صاحب یک فروشگاه کفش بود صحبت کرد و از وی پرسید که آیا به او اجازه می‌دهد کیف‌هایی را چاپ کند که پیام تبلیغاتی فروشگاه روی آنها نوشته شده است؟

هدایای تبلیغاتی نفیس و خاص

بدون رقابت، بدون مشکل

جاسپر میک تا مدت‌ها در این صنعت واقعاً هیچ رقیبی نداشت. تجارت وی به سرعت رونق گرفت و همین امر او را به یک پیشگام تبدیل کرد. با این حال، به طرز عجیبی صنعت هدایای تبلیغاتی به روزنامه‌نگار دیگری به نام هنری دی بیچ مدیون است.

از آنجا که رفتار این دو مرد بسیار متفاوت بود، به جرات می‌توان گفت که آنها رقیب یکدیگر بودند. با این وجود، رقابت آنها به صنعت هدایای تبلیغاتی کمک کرد تا محبوبیت بیشتری پیدا کند. هر دو می‌خواستند یک پیام تبلیغاتی را بر روی یک محصول خاص چاپ کنند و به این ترتیب یک برند را تبلیغ کنند. بنابراین وقتی صحبت از تاریخچه استفاده از هدایای تبلیغاتی شد، این دو فرد از جمله مهم‌ترین افراد در این زمینه محسوب می‌شوند.

هدایای تبلیغاتی خاص

نوآوران صنعت هدایای تبلیغاتی

هنری دی بیچ اولین کسی بود که روی فلز، چاپ زد و محصول تبلیغاتی فلزی تولید کرد. این محصولات عمدتا توسط برندهایی مانند کوکاکولا استفاده می‌شد. با این حال وقتی صحبت از تاریخچه استفاده از هدایای تبلیغاتی می‌شود، رد پای دو مرد دیگر نیز در میان است. نام آنها توماس دی مورفی و ادوارد برک آزبورن بود که آنها نیز صاحب امتیاز روزنامه بودند.

شاید عجیب به نظر برسد که چرا فقط روزنامه‌نگاران قادر به تولید چنین محصولاتی در آنها سال‌ها بودند. کمی که فکر کنید این موضوع برای‌تان کاملا منطقی می‌شود. این افراد در ساعات بیکاری دستگاه‌ها، جهت جلوگیری از اتلاف هزینه، اقدام به چاپ هدایای تبلیغاتی خاص و نفیس می‌کردند.

توماس مورفی و ادوارد آزبورن خالق سالنامه‌های هنری نیز هستند. این مردان با قرار دادن آگهی تبلیغاتی در اطراف یک نقاشی آبرنگی، درهای کاملاً جدیدی به روی محصولات تبلیغاتی باز کردند و فرصت‌های جدیدی را در این صنعت به وجود آوردند.

 • هدایای نفیس صنایع دستی
 • هدایای مدیریتی خاص
 • هدایای نفیس مدیریتی
 • صنایع دستی خاص
 • هدیه نفیس برای مدیران
 • هدایای تبلیغاتی نفیس
 • تبلیغات خاص
هدایای تبلیغاتی خاص صنایع دستی

تأثیر روحی هدایای تبلیغاتی بر دیگران

استفاده از هدایای تبلیغاتی خاص یک ابزار بازاریابی محبوب و با ارزش است. اما چرا این چنین است؟ متخصصان حوزه بازاریابی معتقدند که وقتی از این روش به شیوه‌ای معقول و استراتژیک استفاده می‌شود، قطعا نتایج خوبی نیز به بار می‌آورد.

حال سوال اینجاست که هدایای تبلیغاتی چه اثری بر روی روان مخاطب می‌گذارند؟ برای دریافت پاسخ این سوال و آشنایی با تأثیر روحی و روانی هدایای تبلیغاتی بر روی مشتریان، ما را تا انتها همراهی کنید.

هدیه تبلیغاتی

تاثیر روانی هدایای تبلیغاتی بر وفاداری

استارت‌آپ‌های کوچک بیش از کسب‌وکارهای دیگر باید در مورد انتخاب ابزارهای بازاریابی دقت کنند. هنگام برنامه‌ریزی کمپین‌های بازاریابی، دیر یا زود این سؤال پیش می‌آید که آیا هدایای تبلیغاتی سنتی فایده‌ای دارند یا خیر؟

آیا کمپین چیده شده بر اساس این روش بازاریابی، ارزش هزینه کردن را دارد یا خیر؟ ما می‌توانیم قاطعانه پاسخ دهیم که بله! در صورت استفاده صحیح، کالاهای تبلیغاتی می‌توانند بر روی افکار و عملکرد مشتریان جدید بالقوه و مشتریان موجود تأثیر مثبت داشته باشند.

به خصوص در دنیای نسبتاً سریع امروزی، ایجاد وفاداری طولانی مدت در مشتری برای شما به عنوان یک کسب‌وکار بسیار مهم است. با استفاده از هدایای تبلیغاتی، هم در مشتریان فعلی و هم در مشتریان جدید وفاداری به وجود می‌آید.

اگر مشتری هدیه‌ای از شما دریافت کند، احساساتش تحریک شده و به شدت لذت می‌برد. از این گذشته، همه دوست دارند هدیه دریافت کنند. با دریافت هدیه، مرکز پاداش در مغز تحریک شده و سطحی از دلپذیری در مغز ایجاد می‌شود. مشتری همیشه این احساسات را به شرکت شما ربط می‌دهد و به این ترتیب محصول، موضوع یا خدمات شما برای‌ش دوست داشتنی است.

هدیه خاص تبلیغاتی

تاثیر عناصر تبلیغاتی بر روی روان

کارشناسان بازاریابی از عوامل مختلفی به منظور ایجاد وفاداری طولانی مدت در مشتریان استفاده می‌کنند. برخی از این عوامل عبارتند از:

اثر بلند مدت: هدایای تبلیغاتی با اثر طولانی مدتی که ایجاد می‌کنند، به وفاداری دائمی بین مشتری و شرکت منجر می‌شوند. ایجاد این اثر، عالی‌ترین و اصلی‌ترین هدفی است که بازاریابان در پی تحقق آن هستند.

هر چند که دستیابی به آن دشوار است. مشتری باید از هدیه تبلیغاتی دریافتی راضی باشد، کاربرد عملی آن را ببیند و فوراً در ذهن متوجه این موضوع شود که چگونه می‌تواند از آن در زندگی روزمره خود استفاده کند. این کالا همچنین باید او را خوشحال کند. حتی اگر کسب و کار شما را نمی‌شناسد یا علاقه‌ای به آن ندارد.

اثر وقف: اثر وقف بیان می‌کند که هدیه دریافت شده بیش از آن چه که باید، در ذهن مشتری ارزشمند است. بنابراین اگر کالای شما از نظر مشتری اثر وقف داشته باشد، به طور خودکار در ذهنش ارزش افزوده ایجاد می‌شود. یکی از اثرات مثبت آن هم این است که شرکت هدیه‌دهنده به اندازه ارزش هدیه، در ذهن مشتری مثبت دیده می‌شود.

هدیه نفیس تبلیغاتی

نقش کیفیت بر هدایای تبلیغاتی

اکنون که با اثرات روحی و روانی هدایای تبلیغاتی آشنا شدید باید بدانید که این اثر منحصر به فرد نیست و می‌تواند به صورت روزانه یا هر زمانی که مشتری از هدیه تجاری شما استفاده می‌کند، تکرار شود.

شما همیشه باید در انتخاب هدیه تبلیغاتی عوامل مختلفی را در نظر بگیرید. تناسب هدیه با گروه هدف و کیفیت محصول انتخابی بسیار مهم است. دلیل تاکید ما بر روی کیفیت این است که اگر هدیه شما پس از چند روز استفاده خراب شود، تاثیر روانی بدی بر روی مشتری می‌گذارد.

نتیجه این تاثیر این می‌شود که مشتریان بلافاصله کیفیت بد هدیه را با کیفیت بد محصول شما مرتبط می‌دانند. از این گذشته، نکته این است که با استفاده از یک هدیه با کیفیت، مشتری می‌تواند طولانی مدت از آن استفاده کند و هر بار، کیفیت هدیه او را به فکر رضایت از شما و کسب‌وکارتان می‌اندازد. به همین دلیل فقط باید روی محصولات باکیفیت سرمایه‌گذاری کنید.

با وجود مطالبی که در این مقاله به آنها اشاره کردیم، اثرات روحی و روانی هدایای تبلیغاتی فقط به ایجاد وفاداری محدود نمی‌شوند و شما می‌توانید با این روش سنتی، در ذهن و افکار مشتریان خود ماندگارتر شوید.

One thought on “هدایای تبلیغاتی صنایع دستی خاص هدیه تبلیغاتی نفیس مدیریتی

  • میناکاری میگوید:

   بله از طریق لینک زیر وارد فروشگاه شوید از قسمت جستجو نیز میتوانید محصول مورد را هدف گیری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *